aktualności

kadra

uczniowie

historia

budynek

sukcesy

archiwum

absolwenci

 

 

Prosimy o aktualizację wszelkich zauważonych błędów na adres: mbujnowska@o2.pl lub w sekretariacie szkoły.

Uwaga! W spisie rocznikami umieścimy łącza do poszczególnych klas. W związku z tym prosimy o udostępnienie

zdjęć klasowych (oczywiście do zwrotu). Tam też będziecie mogli podać swój e-mail.

Pomóżcie osobom ze starszych roczników.

W nawiasach podano obecne nazwisko (mamy bardzo mało danych). Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje

o byłych absolwentach.

 

 

Spis rocznikami:

 
  1945/46 1946/47 1947/48 1948/49 1949/50 1950/51 1951/52 1952/53 1953/54
  1954/55 1955/56 1956/57 1957/58 1958/59 1959/60 1960/61 1961/62 1962/63
  1963/64 1964/65 1965/66 1966/67 1967/68 1968/69 1969/70 1970/71 1971/72
  1972/73 1973/74 1974/75 1975/76 1976/77 1977/78 1978/79 1979/80 1980/81
  1981/82 1982/83 1983/84 1984/85 1985/86 1986/87 1987/88 1988/89 1989/90
  1990/91 1991/92 1992/93 1993/94 1994/95 1995/96 1996/97 1997/98 1998/99
  1999/00 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08
  2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14      

 

 

Rok szkolny 1945/46

Rok szkolny 1946/47do góry

 

Bałuch Augustyn

Czenczek Ernest

Górecka Róża (Palenga)

Greiner Maksymilian

Grobosz Leon

Iwaniszczuk Jan

Kałuża Reinhold

Kasprzykowski Stefan

Kaszek Monika (Sobota)

Kurzal Paweł

Lip Joachim

Musiolik Elfryda (Zaik)

Pokładek Teresa

Sekuła Irena (Paprotny)

Szendzielorz Franciszek

Szmidt Lidia

Szrama Franciszek

Szwiec Magdalena (Kasprzykowska)

Trzebuniak Maria

Twardawa Bernard

Weigman Otylia

Wichary Elżbieta

Wieczorek Józef

Wowrzyk Adolf

Wowrzyk Henryk

 

Bałuch Józef

Brachaczek Reinhold

Dornia Jadwiga

Drzęśla Gertruda (Naczyńska)

Dudzik Regina

Grobosz Norbert

Grzelak Paweł

Kaszyk Eryk

Kiełkowski Henryk

Konieczna Anna

Kubica Ryszard

Łukaszczyk Norbert

Musiolik Alojzy

Musiolik Ewald

Niemiec Małgorzata

Nogły Stanisław

Paprotny Anastazja

Sekulski Gerhard

Sekuła Maria

Skupień Henryk

Szczypka Reinhold

Szymala Gertruda (Cieślik)

Wawrzyk Alfred

Wybraniec Ludwik

Zmarzły Maria (Miera)

 

 

Rok szkolny 1947/48 Rok szkolny 1948/49 do góry
 

Bałuch Marta

Baron Jan

Bitner Paweł

Brudny Teresa

Ćwielong Ryszard

Dajerling Olga

Dymarz Elżbieta Frelich)

Garczarczyk Eryk

Greiner Irena

Grychtoł Klemens

Iwaniszczuk Józef

Kożusznik Józef

Łukaszczyk Reiner

Musiolik Elżbieta

Musiolik Łucja (Szulim)

Porała Wilhelm

Skiba Gerhard

Sobota Rudolf

Suliga Felicja

Szrama Jadwiga

Szymura Anna

Twardawa Amalia (Gamoń)

Wieczorke Henryka

Winkler Gertruda

Wojtala Jan

Brzezina Helena (Zawadzka)

Gałuszka Robert

Gołyś Aniela

Kułkowski Walenty

Mozgalik Elfryda (Losza)

Sekulska Irena

Szyja Krystyna

Szymała Alfred

Trzebuniak Klara

Twardawa Bronisława (Kubicka)

Twardawa Jerzy

Twardawa Róża (Górecka)

Kułek Eryka

 

Brudny Monika

Gamrat Irena

Kamczyk Elżbieta

Wiciok Waleska

Wiciok Wanda

Wieczorke Jan

Baron Hildegarda

Brudny Alojzy

Dajerling Wanda

Fołtyn Joanna

Goik Hildegarda (Jary)

Greiner Gerhard

Jonderko Otylia (Winkler)

Juraszek Eryk

Jureczko Jadwiga

Kałuża Paweł

Kaszyk Herbert

Kiełkowski Karol

Kompalka Otylia (Pałasz)

Malik Hubert

Murańska Elżbieta

Nowak Ernest

Paprotny Jan

Polywka Ewald

Pyszna Salomea

Tekla Maria

Twardawa Rudolf

Wybraniec Alojzy

Wybraniec Zofia (Fojcik)

Zmarzły Dorota (Szymura)

Górecki Stanisław

Jurecki Rudolf

 

  Rok szkolny 1949/50 Rok szkolny 1950/51 do góry
 

Bałuch Jerzy

Bałuch Stanisław

Fira Mieczysława (Piontek)

Grychtoł Jan

Kałuża Emilia

Kłosek Eryk

Kruczek Ewald

Mika Alfred

Szymala Irena

Szymura Józef

Twardawa Zygfryd

Wowrzyk Olga (Piper)

Czenczek Elfryda

Garczarczyk Edward

Grajecka Cecylia

Kapol Helena

Kasprzykowska Daniela

Kożusznik Zofia

Przybyła Franciszek

Sobota Edmund

Szyja Kornelia

Szyja Stefania

Szymura Jan

Trzebuniak Elfryda

Wieczorek Elżbieta

Krzysztofowski Stanisław

 

 

 

 

 

Bałuch Łucja (Franke)

Ćwielong Paweł

Gałuszka Jerzy

Gołyś Helena (Antończyk)

Górecka Eryka (Groborz)

Greiner Józef

Grzegorzyca Anna (Rolnik)

Jersz Zygmunt

Kijak Władysława

Koczor Alojzy

Kompalka Alfred

Nastula Irma (Ciupke)

Sekuła Bronisława

Skupień Eryk

Suliga Tadeusz

Szindler Emilia

Szymura Bernard

Twardawa Ewald

Weiner Irena

Czenczek Bronisława (Zaik)

Czenczek Edward

Dajerling Zbigniew

Gilder Eryk

Jarzyna Elżbieta (Sobota)

Kapol Alojzy

Kolasa Łucja (Bőhm)

Kupka Ruta (Radecka)

Weismann Jan

Wiora Rudolf

Zawadzki Herbert

 

  Rok szkolny 1951/52 Rok szkolny 1952/53 do góry
 

Brudny Wiktor

Ćwielong Stanisław

Górecki Hubert

Hejna Rajmund

Iwaniszczuk Konstanty

Kamczyk Otylia

Kulik Gerhard

Nowak Sebastian

Palenga Walter

Radecki Paweł

Sikora Jadwiga

Twardawa Elfryda

Weismann Łucja

Wojtala Józef

Czenczek Marta

Czenczek Stefania

Granieczna Pelagia (Gryszka)

Kalnik Marta (Glenc)

Kałuża Herbert

Murańska Bronisława

Nowak Zygfryd

Owczorz Róża (Losza)

Piątek Aniela (Brzezina)

Rutek Eryk

Skupień Alfred

Słomiarz Emil

Suliga Teresa (Jersz)

Szulik Zygfryd

Szydło Brunon

Szymala Walter

Trzebuniak Emilia

Twardawa Józef

Twardawa Wilhelm

Woźnica Maria (Buchta)

 

Jersz Eleonora (Sobota)

Kmita Zofia (Grzywnowicz)

Bałuch Maria

Cieślik Jan

Ciupke Adolf

Ciupke Joachim

Grychtoł Róża

Hejna Aniela (Koliba)

Hejna Elfryda (Skorupa)

Jonderko Magdalena (Dombek)

Jureczko Franciszek

Kapol Ewald

Kapol Jan

Kiełkowska Róża (Karnot)

Koczor Zygmunt

Kożusznik Helena (Mrazek)

Kwiotek Eryka (Tkacz)

Małek Zygmunt

Mazurek Józef

Serwatka Zofia

Sobota Zygmunt

Szulc Erna (Zimończyk)

Szuliga Bronisław

Szymała Janina

Szymosze Anna

Twardawa Paweł

Weiner Alojzy

Zawadzki Alojzy

Oleś Amalia (Kałuża)

Wowra Wojciech

 

 

 

 

 

  Rok szkolny 1953/54 Rok szkolny 1954/55 do góry
 

Czenczek Jan

Mandel Józef

Szołtysek Paweł

Bałuch Alfred

Bałuch Waldemar

Bitner Wiktor

Czenczek Olga (Palenga)

Ćwielong Wilibald

Gnacy Werner

Górecki Ryszard

Górecki Zygfryd

Grajecki Ernest

Iwaniszczuk Anna

Janus Ryszard

Jersz Amalia (Korzusnik)

Jonderko Jerzy

Jureczko Alfred

Kałuża Walter

Kaszek Elfryda (Ditrich)

Konieczke Kunegunda

Kożusznik Eryk

Krupka Łucja (Kućmierczyk)

Kubica Zygfryd

Kulik Norbert

Kwiotek Ernest

Peikert Wiktor

Piontek Paweł

Skiba Tadeusz

Sobota Leon

Szura Adolf

Szymura Róża (Zawadzka)

Tkocz Jerzy

Wieczorek Hubert

Wieczorke Rudolf

Kurzydym Jadwiga

Radecki Roman

Szymała Herman

Twardawa Hildegarda (Zawadzka)

 

 

 

 

 

 

Świec Eryk

Wiciok Józef

Wieczorke Maria (Szymura)

Bałuch Adelajda (Madeja)

Baron Jerzy

Burzyńska Aleksandra

Czenczek Urszula (Wybraniec)

Duda Róża

Gilder Renata (Szymala)

Goik Willibald

Górecka Erma (Kłosek)

Górecki Rudolf

Grajcke Ernest

Grzelak Renata (Kapol)

Hajduk Małgorzata

Hejna Eryk

Jurecki Eryk

Kaczmarzyk Józef

Kaplonek Edyta (Brachman)

Kapol Krystyna (Henel)

Kaszyk Krystyna (Konopka)

Kmita Mieczysław

Korzusznik Hildegarda (Piontek)

Kuczawska Krystyna (Mika)

Kulik Inga (Ochota)

Kwiotek Anna (Kapol)

Lepiocka Antonina

Muś Róża

Nowak Alfons

Nowak Wojciech

Proksz Hildegarda

Rychter Ferdynand

Skiba Ernest

Sorówka Helena

Szymoszek Rudolf

Szymura Stefan

Twardawa Elżbieta (Garcorz)

Twardawa Eryk

Twardawa Ruta

Witek Małgorzata (Twardawa)

Woźnica Adelajda (Popek)

Zmarzły Ernest

Kołodziej Irena

 

  Rok szkolny 1955/56 Rok szkolny 1956/57 do góry
 

Słomiarz Adolf

Bonk Urszula (Lipińska)

Pawletko Maria

Brachaczek Henryk

Czenczek Paweł

Dymorz Andrzej

Górecki Ernest

Górecki Zygmunt

Granieczny Krystyna (Gilner)

Henel Helena (Górecka)

Iwaniszczuk Maria (Szura)

Kasprzykowska Aniela

Kiełkowska Gertruda (Siwy)

Konieczke Matylda (Rusin)

Krupka Stefan

Krus Waldemar

Kuczawski Walerian

Kutek Irena (Waligóra)

Łukaszczyk Franciszek

Małek Krystyna

Nastula Ruta (Cieślik)

Oleś Ireneusz

Sekulska Róża

Serwatka Tadeusz

Skiba Eryka (Grajcke)

Sorówka Eryk

Szulc Róża (Kościelska)

Szura Renata (Sobota)

Szydło Jan

Szymala Jan

Twardawa Elżbieta (Ferdyan)

Wawrzynek Edward

Weisman Renata

Wiciok Helena

Wieczorke Olga (Szymala)

Witek Ewald

 

Woszczyna Norbert

Ciupke Jan

Czenczek Eryk

Ćwielong Małgorzata

Gricman Mikołaj

Henel Ernest

Hońca Henryk

Janus Zdzisława (Szulak)

Jersz Róża (Górecka)

Kaczmarzyk Zbigniew

Korzusznik Gertruda (Goik)

Kuczawski Reinhold

Lukoszek Waltrauta (Mazurek)

Malik Erwin

Morawin Waldemar

Muś Anna

Nowak Ginter

Sobota Henryk

Twardawa Rita (Szydło)

Weiner Łucja (Szydło)

Wojtala Cecylia (Szczecina)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Rok szkolny 1957/58 Rok szkolny 1958/59 do góry
 

Stawarski Henryk

Grzelak Werner

Jonderko Regina (Paluch)

Jurecki Teodor

Kapol Erna

Kaszek Piotr

Krokier Lidia (Górecka)

Kupka Gerhard

Mazurek Urszula

Mozgalik Henryk

Pacia Marianna (Pieńkosz)

Peikert Krystyna (Godziek)

Peikert Maria (Kałuża)

Serwatka Stanisława (Podlas)

Skiba Krystyna (Brudny)

Skupień Emil

Smolarek Anna (Górecka)

Szczeponik Józef

Szymala Alojzy

Twardawa Teresa

Weisman Ewald

Wiciok Hildegarda

Wieczorke Ryszard

 

Ćwielong Krystyna

Iwaniszczuk Piotr

Jureczko Urszula

Kłosek Zygfryd

Kwiotek Róża (Jureczko)

Czenczek Leokadia (Górecka)

Gasz Jan

Górecka Anna (Doleżych)

Grzesiczek Joanna (Piontek)

Kapol Gerhard

Kondziołka Stefan

Kupka Maria (Glenc)

Morawin Krystyna (Słupik)

Nowak Irena

Piekarska Maria

Poseł Jan

Zmarzły Izydor

 

 

 

 

 

 

 

  Rok szkolny 1959/60 Rok szkolny 1960/61 do góry
 

Gołyś Teodor

Baron Stefan

Górecki Jerzy

Heinze Henryk

Sikora Edward

Skiba Elżbieta

Szendzielorz Maria (Zając)

Bolek Urszula (Kinastowska)

Duda Wanda

Hoinca Irena (Bucior)

Jurecki Antoni

Kula Agnieszka (Zuber)

Milik Jan

Murańska Łucja (Wawrzynek)

Pacha Jerzy

Pławecki Ryszard

Polywka Jerzy

Szydło Jerzy

Twardawa Józef

Wyciślik Elżbieta

Zawadzka Krystyna (Madeja)

Szczypka Lidia (Kutek)

 

Gamrat Lucjan

Kalnik Konrad

Kutek Eugeniusz

Garnek Teresa

Gołyś Piotr

Górecki Józef

Henel Jadwiga (Górecka)

Jeż Regina (Kuźma)

Kalnik Maria

Kijak Tadeusz

Kolasa Wanda (Urban)

Kupka Małgorzata

Piontek Teresa (Koczor)

Proksz Marta

Twardawa Helena (Golec)

Wawrzynek Irena (Matysik)

Wojtala Teodor

Wróbel Bernard

Wyciślik Helena

 

 

 

 

  Rok szkolny 1961/62 Rok szkolny 1962/63 do góry
 

Gibner Bolesław

Kmita Jerzy

Kulik Bronisław

Łukaszek Paweł

Sobota Jerzy

Ćwielong Edward

Górecki Walter

Kaszek Antoni

Poseł Zofia

Serwatka Wiesława (Borowiec)

Adamczyk Teresa

Cieślik Regina

Ciupke Edward

Fraszewski Jerzy

Gamrat Alina (Kowalska)

Grajecki Brunon

Grzonka Judyta

Henel Marta

Janus Danuta (Szymańska)

Jeż Krystyna

Kuc Tadeusz

Kulik Roman

Mnochy Alfons

Pacia Jerzy

Paszkiewicz Irena

Patej Bożena

Polywka Alfred

Szydło Ryszard

Wojtek Janina

Woźnica Lidia (Piszczek)

Wyrobek Krzysztof

Kasprzykowski Henryk

 

 

 

 

 

 

 

Gibner Jan

Pszczanowski Czesław

Serwatka Henryk

Szyndler Henryk

Woźnica Walter

Zaczek Stefan

Ciupke Magdalena

Kamiński Jerzy

Kłosek Aniela

Majtka Daniela

Ochman Rosemarie

Ochman Róża

Sekulska Krystyna

Szyndler Cecylia

Winkler Karol

Bajorek Marian

Becker Henryk

Czeńczek Dorota

Grajner Pelagia

Gulec Kornelia

Jes Erwin

Kopel Marek

Kramorz Roman

Kulik Dorota

Mazur Krystyna

Mirański Marian

Pacia Wanda

Patej Adam

Rduch Helena (Fukała)

Skiba Jerzy

Stachaczyk Henryk

Szewioła Teodor

Twardawa Danuta

Twardawa Piotr

Urbanik Wanda

Wieczorke Jan

Grabowski Zenon

Kałuża Cecylia

 

  Rok szkolny 1963/64 Rok szkolny 1964/65 do góry
 

Czenczek Edward

Garnek Józef

Gibner Henryk

Gilner Brunon

Kotański Jerzy

Lewczuk Elżbieta

Olczyk Stanisław

Piekarski Władysław

Popiołkiewicz Eugeniusz

Pszczanowski Zbigniew

Sekuła Andrzej

Depta Leonarda

Gancarczyk Stefania

Garnek Mirosława

Górecka Krystyna

Grzegorzyca Hubert

Grzomba Józef

Król Helena

Piontek Eugenia

Popiołkiewicz Jan

Ryś Rajmund

Skiba Helena

Szolc Franciszek

Święcicka Teresa

Adamczyk Dorota

Chwołka Aniela

Danielowska Bronisława

Dąbrowski Zenon

Duda Franciszka

Gryczman Magdalena

Hoffses Teresa

Korzuśnik Jan

Kotańska Daniela

Kramorz Eugeniusz

Kumor Helena

Magda Kazimiera

Majtka Jerzy

Mnochy Tadeusz

Paszek Weronika

Paszkiewicz Edward

Peikert Kornelia

Pszczanowska Danuta

Rożek Maria

Serwatka Helena

Siekierka Elżbieta

Sikora Henryk

Trzebuniak Magdalena

Wiciok Henryk

Żabnicki Tadeusz

Ciupke Genowefa

Jurecka Katarzyna

Szymik Roman

 

Czeńczek Józef

Jary Stanisław

Murańska Dorota

Ciempka Wiesława (Zaremba)

Hejna Stanisław

Murański Alojzy

Owczorz Roman

Piontek Medardy

Czenczek Andrzej

Czenczek Elżbieta

Draga Maria

Garnek Maria (Jasko)

Henel Maria (Kaszek)

Hoinca Walerian

Janus Helena (Mosakowska)

Kmita Maria

Kuc Antoni

Nowak Jerzy

Pacha Regina (Panek)

Pacha Roman

Pławecka Urszula (Czenczek)

Szpandel Roman

Szrama Alina

Twardawa Andrzej

Urbanik Krystian

Wieczorek Franciszek

Wojtasik Jan

Wybraniec Józef

Wyrobek Weronika (Witek)

Zimończyk Eugeniusz

Bieniek Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Rok szkolny 1965/66 Rok szkolny 1966/67 do góry
 

Biadacz Robert

Jary Dorota

Ludwik Maria

Murański Henryk

Wowra Urszula (Drozdowska)

Bolek Jan

Bonk Krystyna (Płaszczyk)

Chwołka Maria

Czenczek Józef

Kondziołka Halina

Markiewka Jerzy

Musiolik Urszula (Przewdziek)

Pacia Zbigniew

Winkler Henryk

Pałka Danuta

 

 

 

 

 

Blacha Eugeniusz

Draga Eugeniusz

Duda Regina (Korzusznik)

Fraszewska Janina (Koczor)

Górecki Franciszek

Kapol Jan

Kijak Mieczysław

Kopel Barbara

Remiorz Aniela (Zdrzałek)

Reszka Klaudia (Sadecka)

Serwatka Janusz

Szolc Róża (Mnochy)

Szrama Ewa

Szulc Dorota

Szulc Łucjan

Szymała Henryk

Śnioszek Ryszard

Twardawa Krystyna

Wiciok Magdalena

 

  Rok szkolny 1967/68 Rok szkolny 1968/69 do góry
 

Bałuch Henryk

Chwołka Róża

Garnek Edward

Kałuża Antoni

Paszek Bronisława

Popiołkiewicz Czesław

Popiołkiewicz Mirosław

Bonk Brygida (Latoska)

Ciupke Maria

Drożdżewski Grzegorz

Gamoń Stefania (Wiciok)

Górecki Alojzy

Górecki Roman

Kasprzykowski Andrzej

Markwiok Piotr

Nowak Czesław

Pacha Dorota (Kuc)

Polywka Urszula (Gillner)

Skupień Paweł

Szewioła Roman

Szolc Ewa (Pakura)

Śnioszek Elżbieta

Wiciok Helena

Wieczorek Jerzy

Winkler Aniela (Maćkowiak)

Wiosna Eleonora (Jes)

Zimończyk Bogusław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Głąb Bronisław

Blacha Emilia

Kaczmarzyk Jerzy

Wiosna Andrzej

Henel Józef

Murański Robert

Musiolik Jan

Olczyk Albert

Paszek Alojzy

Paszek Elżbieta

Piontek Agnieszka

Wawra Halina (Sekuła)

Winkler Roman

Wowrzyk Eugenia (Hejna)

Czenczek Jerzy

Drożdżewski Krzysztof

Fojcik Aniela (Szulc)

Gamoń Jan

Goldberg Andrzej

Gulec Bernard

Jes Urszula (Ogórek)

Korzuśnik Henryk

Kowol Henryk

Kubicka Ewa (Nierychło)

Kulik Regina (Kochmańska)

Losza Joachim

Losza Krystyna (Sikora)

Nowak Eugeniusz

Pacia Józef

Pacia Leszek

Palenga Helena (Wiosna)

Pyszny Jerzy

Radecka Halina (Wojtasik)

Reszka Zygmunt

Sekuła Piotr

Szrama Zygmunt

Twardawa Eugenia

Urbanik Zygmunt

Woźnica Anna (Szyma)

Wybraniec Weronika (Burda)

Zawadzki Krzysztof

 

  Rok szkolny 1969/70 Rok szkolny 1970/71 do góry
 

Jary Zygmunt

Jureczko Jan

Spyra Aleksandra

Bałuch Cecylia (Czenczek)

Duda Zygmunt

Filip Ewa (Ludwik)

Gamrat Krzysztof

Gilner Ewa (Paszek)

Groborz Irena (Klaczka)

Grzesista Krystian

Kasprzykowska Urszula (Kopczyńska)

Ludwik Piotr

Mirkiewicz Grażyna

Naczyńska Krystyna (Kleibert)

Pacha Henryk

Paszek Krystyna

Rduch Anna (Pacha)

Skupień Barbara (Dajka)

Sobota Magdalena (Gołębska)

Spyra Irena (Kwaśniak)

Szulc Irena (Musiolik)

Szymala Alfred

Wawrzynek Krystyna

Wiciok Jan

Wiosna Sybilla (Bolek)

Zaik Stefan

 

 

Biadacz Jerzy

Czenczek Józef

Losza Jan

Szulim Andrzej

Trzebuniak Henryk

Beska Piotr

Blacha Ludmiła

Ciempka Krzysztof

Czenczek Andrzej

Ćwielong Eugeniusz

Draga Danuta

Hoinca Stanisław

Jary Magdalena

Kasprzykowska Bronisława (Goldman)

Kozielski Józef

Kubicka Maria (Gamoń)

Ludwik Jan

Markiewka Rudolf

Niepsuj Edward

Nosiadek Irena (Kaczmarzyk)

Pacia Barbara

Paszek Bernard

Szpandel Jan

Szulim Maria (Nowak)

Twardawa Krzysztof

Urbanik Eugeniusz

Wieczorke Paweł

 

  Rok szkolny 1971/72 Rok szkolny 1972/73 do góry
 

Markwiok Brunon

Winkler Mirosław

Chlistała Joachim

Głąb Bogusław

Kałuża Anna

Kurzal Adam

Miera Erwin

Naczyński Andrzej

Pacia Bogdan

Paszek Irena (Fojcik)

Szulc Roman

Wieczorke Andrzej

Antończyk Małgorzata (Kowol)

Bartosiński Czesław

Bonk Hubert

Dymorz Klaudia

Franke Jerzy

Gamoń Aniela (Golec)

Golec Marian

Gryszka Krystian

Kapol Adam

Kaszek Gabriela

Kopel Jolanta

Kramorz Maria (Ludwik)

Kulik Krystyna (Gabriel)

Kutek Zenon

Ludwik Waldemar

Machulik Jolanta

Miera Stefan

Naczyńska Janina (Luks)

Paszek Cecylia (Musiolik)

Patej Janusz

Rolnik Sylwia

Sobota Weronika

Szewioła Marian

Szulc Kryspin

Urbanik Helena (Hointza)

Urbanik Jerzy

Wieczorke Herbert

Wieczorke Norbert

Zimończyk Leszek

Żochowska Grażyna

 

Palenga Mirosław

Biadacz Henryk

Janas Jan

Kasprzykowski Piotr

Musiolik Hildegarda

Brachaczek Kornelia (Tkocz)

Czenczek Gabriela

Frej Ewa

Gamoń Zygmunt

Groborz Andrzej

Groborz Henryk

Kałuża Dorota

Maj Krzysztof

Morawin Alojzy

Nosiadek Zygfryd

Paszek Stefania (Tarasiuk)

Piontek Krystyna

Piper Gerhard

Polywka Edyta (Duda)

Ryś Irena (Paszek)

Serwatka Lidia

Szymura Henryk

Talarczyk Bogusław

Winkler Stefania

Zimończyk Teresa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Rok szkolny 1973/74 Rok szkolny 1974/75 do góry
 

Fojcik Józef

Fojcik Piotr

Gajda Irena

Jary Aniela

Ludwik Hubert

Palenga Henryk

Wowrzyk Zygmunt

Antończyk Joachim

Bałuch Zygmunt

Gulec Jerzy

Juraszek Tadeusz

Kałuża Benedykt

Kaszek Romuald

Kornas Halina (Adamczyk)

Kowol Krystian

Kubicka Brygida (Draga)

Losza Andrzej

Lukaszczyk Krystyna

Nowak Danuta

Nowak Małgorzata

Oleś Lucyna (Węgrzyk)

Paszek Franciszek

Paszek Maria

Pyszny Ryszard

Radecki Eugeniusz

Talarczyk Ryszard

Twardawa Marian

Zimończyk Marek

Twardawa Bernard

 

Brzezina Henryk

Chlistała Ilona

Fojcik Helena

Janas Antoni

Miera Eryk

Baluch Kornelia

Ciupke Piotr

Frej Lidia

Grzegorzyca Henryk

Hointza Janusz

Jersz Maria (Losza)

Korzuśnik Henryk

Kućmierczyk Sylwester

Owczorz Damian

Paszek Lidia (Reszka)

Polywka Gabriela

Reszka Krystian

Rogoń Irena (Szendzielorz)

Rolnik Sabina

Sobota Brygida (Ludwik)

Suliga Anna (Zaik)

Szymura Piotr

Twardawa Krystian

Wieczorke Gabriela (Pokorny)

Witkowska Barbara

Wowrzyk Leokadia

Wyrobek Lucjan

Żochowska Ewa

 

 

  Rok szkolny 1975/76 Rok szkolny 1976/77 do góry
 

Palarz Józef

Markwiok Sabina

Warzocha Lidia (Górecka)

Fojcik Stefan

Frej Gizela

Gamoń Regina (Ochota)

Golec Henryk

Jary Danuta (Klyszcz)

Kapol Halina

Kaszek Edward

Kocur Joachim

Kurzal Roman

Losza Adam

Musiolik Eugeniusz

Pacia Marek

Palenga Barbara

Pieper Manfred

Prus Irena (Mastalerz)

Serwatka Czesław

Skupień Łucja (Suchara)

Szulc Andrzej

Szymura Henryk

Tkacz Janusz

Urbanik Weronika (Bluszcz)

Wieczorek Gabriela

Wysocki Mariusz

Zaik Elżbieta

Zawadzki Lucjan

Żochowska Bernadeta

 

Gajda Stanisław

Landowska Jadwiga

Palarz Krystyna (Gilner)

Herich Piotr

Bałuch Joanna (Palenga)

Bitner Sylwia

Bondza Maria (Leszczyńska)

Franke Róża

Garczorz Erwin

Goldberg Jadwiga

Górecka Lidia

Kłosek Krzysztof

Kolibaj Jan

Kowol Alicja

Losza Stefan

Lukaszek Marian

Mazurek Bogdan

Musiolik Maria

Rusin Jan

Sobota Ewa (Niewrzoł)

Szolc Jerzy

Szpitalny Barbara (Pieper)

Szulim Bronisław

Szura Grażyna (Więcław)

Szymała Ilona

Szymura Renata (Zaik)

Talarczyk Daniela

Twardawa Grażyna

Zawadzka Jolanta

 

  Rok szkolny 1977/78 Rok szkolny 1978/79 do góry
 

Piątek Irena

Bartosińska Bogumiła (Mośkowiak)

Chowaniak Czesław

Cieślik Gabriela (Sapik)

Dombek Waldemar

Gilner Stanisław

Golec Teresa

Jureczko Jolanta

Korzuśnik Ireneusz

Kutek Krzysztof

Lukaszczyk Stefan

Pacia Krystian

Pacia Krystyna (Skowron)

Palenga Łucja

Paszek Urszula

Popek Gabriela (Pietrzak)

Profaska Zbigniew

Rusin Arnold

Sobota Andrzej

Sobota Arnold

Szymala Jan

Szymała Krystian

Szymura Roman

Tkacz Urszula (Machulik)

Zaik Grażyna

Zawadzki Bogdan

Zimończyk Grzegorz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beska Dariusz

Kałuża Marek

Kapol Krystian

Kućmierczyk Jan

Tkacz Cecylia (Gajda)

Zimończyk Mariusz

Baluch Gerda

Biadacz Łucjan

Brzezina Damian

Ćwielong Arnold

Drożdżewska Katarzyna

Ferdyan Lucyna (Kiszka)

Froelich Beata

Goldberg Wioletta

Górecka Danuta (Paprotny)

Hointza Lidia (Szymura)

Kapol Irena

Kulik Gabriela (Nowak)

Losza Edward

Madeja Grzegorz

Malik Wioletta

Nosiadek Danuta (Rojczyk)

Pacia Mirosław

Rolnik Aleksandra

Szulc Eugeniusz

Szura Janusz

Szydło Ilona

Szymura Piotr

Tkocz Stefan

Twardawa Grażyna

Waszkiewicz Izabela

Wiciok Ewa

Witkowski Piotr

Zawadzka Iwona

Zawadzki Janusz

Zimończyk Halina

Ferdyan Beata (Talarczyk)

 

  Rok szkolny 1979/80 Rok szkolny 1980/81 do góry
 

Bondza Stefan

Chojnacki Krzysztof

Ciupke Michał

Czenczek Bernadeta

Czenczek Małgorzata

Garcorz Krystian

Goik Celina (Miszczyk)

Górecki Bogdan

Jersz Ilona

Kożusznik Janusz

Mazurek Arnold

Nowak Barbara (Szwanda)

Pacia Eugeniusz

Pawliczek Zenobia (Ciupke)

Piątek Łucja

Radecka Małgorzata

Ryś Alfred

Skorupa Jolanta (Politaj)

Szulc Kinga (Mamok)

Szydło Edyta

Twardawa Irena (Powała)

Wowrzyk Waldemar

Zawadzka Henryka (Józefowska)

 

Palenga Elżbieta

Soczyński Andrzej

Warzocha Danuta (Smykla)

Brachman Ewa

Bucior Danuta (Korzusznik)

Górecki Klaudiusz

Grychtoł Izolda (Grzywnowicz)

Jureczko Beata

Koczor Ewa (Sitek)

Madeja Mariusz

Palenga Mirosław

Paszek Danuta (Ferdyan)

Piontek Erwin

Rogoń Edyta (Sowa)

Rogoń Piotr

Serwatka Jan

Szulik Adam

Twardawa Marian

Wieczorke Romuald

Zaik Andrzej

 

 

 

 

  Rok szkolny 1981/82 Rok szkolny 1982/83 do góry
 

Szpitalny Edward

Bondza Bernard

Chojnacki Dariusz

Brzezina Bronisław

Domagała Janusz

Ferdyan Michał

Górecka Anna (Mrazek)

Górecki Mariusz

Juraszek Dariusz

Kościelska Ewa

Kutek Lucjan

Kuźma Lucyna

Losza Antoni

Owsiak Ewa

Pacia Mariola (Migut)

Palenga Krystyna (Kłosek)

Piszczek Lucyna

Sikora Adam

Słupik Marek

Soczyński Stefan

Stanecka Sławomira

Stawiarz Ryszard

Szulim Henryk

Tkocz Czesław

Trzebuniak Brygida

Twardawa Andrzej

Zaik Barbara (Kramliczek)

Zmarzły Elżbieta (Zyznowska)

 

Piontek Joanna

Brachaczek Roman

Bucior Halina (Ryś)

Cieślik Urszula (Szleyer)

Ciupke Krzysztof

Diak Adam

Dombek Henryk

Dudzik Izabela

Goldberg Bernadeta

Golec Alina (Dornia)

Górecka Lucyna

Kionka Krystyna

Koczor Ireneusz

Kuczawska Justyna (Diak)

Leszek Małgorzata (Kalnik)

Madeja Elżbieta (Górecka)

Nowak Maria (Szwanda)

Pawliczek Klaudia (Oles)

Polywka Arnold

Poseł Teresa (Olejnik)

Sikora Lech

Sobota Marek

Sorówka Sylwia (Madeja)

Suliga Piotr

Szczecina Dariusz

Szymura Erwin

 

 

 

  Rok szkolny 1983/84 Rok szkolny 1984/85 do góry
 

Borowiec Wanda

Chojnacka Dorota

Czarnecki Sławomir

Gilner Krzysztof

Baluch Dorota (Kolibaj)

Baluch Jolanta

Bielesza Justyna (Fiałkowska)

Ćwiklińska Karina

Domagała Jolanta

Fukała Grzegorz

Górecka Beata (Gola)

Grychtoł Mirosław

Janas Danuta (Krzyszczyk)

Jurecka Klaudia

Losza Augustyn

Madeja Andrzej

Matuszewska Agata (Zimończyk)

Pacia Zofia (Baron)

Podlas Mirosław

Rusin Aniela (Pigula)

Sekuła Gabriela

Sobota Jacek

Sobota Zbigniew

Szulim Krzysztof

Szura Halina

Twardawa Joachim

Wodziczko Lucyna (Pieńkosz)

Zalewski Krzysztof

Zuber Ewa (Pieszka)

 

Skorupa Andrzej

Buchta Jolanta (Pławecka)

Czenczek Halina (Schendzielorz)

Gamoń Krystyna (Kramorz)

Glenc Piotr

Górecka Grażyna (Panek)

Górecki Dariusz

Hadaś Artur

Jędrzejczak Mirosław

Kałuża Mariusz

Kaszek Krzysztof

Kościelska Jolanta

Matysik Beata

Paluch Aleksander

Sobota Tomasz

Sorówka Ryszard

Szulim Edward

Szymala Katarzyna (Baron)

Tkocz Gabriela (Myca)

Twardawa Iwona (Michta)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Rok szkolny 1985/86 Rok szkolny 1986/87 do góry
 

Brudny Leszek

Bucior Marek

Górecka Alina (Kaszek)

Groborz Grzegorz

Grzelak Andrzej

Jurecka Bernadeta

Madeja Krystian

Matuszewski Artur

Naczyński Janusz

Paszek Marzena (Lis)

Sekuła Katarzyna

Słupik Katarzyna

Szweter Beata (Kaszek)

Szydło Elwira (Brzezina)

Szymura Beata (Jaruga)

Twardawa Weronika

Wiciok Adam

Wieczorke Mariusz

Zdrzałek Wojciech

Zmarzły Adam

Zmarzły Krzysztof

 

 

 

 

 

 

Buchta Halina

Dobrska Beata

Olczyk Piotr

Waszkiewicz Dariusz

Wymysło Kazimierz

Ćwikliński Zenon

Dobrski Dariusz

Drozdowski Marcin

Fukała Bogusława

Goik Lidia (Szymura)

Górecki Adam

Jonderko Adam

Jurecki Piotr

Korzuśnik Arkadiusz

Kućmierczyk Elżbieta (Górecka)

Kuźma Jolanta

Małecki Robert

Pawliczek Ewa (Ogaza)

Piontek Felicja

Polywka Artur

Serwatka Piotr

Serwatka Teresa

Twardawa Brygida (Brzezina)

Witek Anita (Danel)

Wymysło Roman

Żymańczyk Mariola

 

  Rok szkolny 1987/88 Rok szkolny 1988/89 do góry
 

Baluch Karina (Żyła)

Bałuch Damian

Biadacz Marian

Borowiec Sławomir

Brudny Halina (Twardawa)

Glenc Renata

Górecki Andrzej

Grychtoł Katarzyna (Ucherek)

Hadaś Krzysztof

Hointza Brygida (Leszczyńska)

Jureczko Iwona

Jureczko Mariusz

Juszczyński Tomasz

Losa Ewelina (Kuc)

Lukoszek Bogdan

Mituta Piotr

Nowak Piotr

Paszek Izabela

Piszczek Marian

Popiołkiewicz Grzegorz

Przesdzing Mariusz

Sobota Beata

Sorówka Ewa (Madeja)

Twardawa Artur

Twardawa Henryk

Wiechuła Katarzyna (Gawlik)

Wieczorke Bożena

Witkowska Dorota

Zuber Mariusz

 

 

 

 

Niedobecki Marian

Bolek Aneta (Masterniak)

Dobrska Joanna

Drejws Tomasz

Golec Krzysztof

Górecki Henryk

Górecki Jan

Górecki Martynian

Jojko Halina

Kaczmarzyk Bernadeta

Kałuża Leszek

Kaszek Aleksandra (Gancarczyk)

Kopczyńska Beata

Kupka Dariusz

Mnochy Krzysztof

Olczyk Izabela

Paluch Tomasz

Paszek Arkadiusz

Pławecki Zbigniew

Przesdzing Adam

Szczecina Damian

Szolc Mariola (Kalnik)

Szydło Arkadiusz

Szydło Sebastian

Szymala Joanna

Szymala Małgorzata

Szymura Mariola

Wiciok Bożena (Nowak)

Winkler Andrzej

Wiosna Michał

Wymysło Witold

Zdrzałek Tomasz

 

  Rok szkolny 1989/90 Rok szkolny 1990/91 do góry
 

Biadacz Piotr

Drozdowska Izabela (Wymysło)

Grajcke Michał

Grzelak Katarzyna (Złowodzka)

Hadaś Renata

Kaszek Bogumił

Kopczyński Jacek

Korzusnik Gabriel

Korzuśnik Marek

Kuc Aleksandra (Kapol)

Kuc Małgorzata

Kwaśniak Czesław

Leszek Marcin

Nowak Małgorzata

Piątek Krzysztof

Polywka Tomasz

Rozpędowski Krzysztof

Ryś Dariusz

Sekuła Alina (Ciupke)

Szydło Mariusz

Wojtala Andrzej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buchta Krzysztof

Czenczek Lucjan

Czenczek Mariusz

Dudzik Mirosław

Gamoń Marek (Duda)

Goik Grzegorz

Golisz Agata (Wojtala)

Jurecka Małgorzata

Kalnik Beata

Kionka Piotr

Klaczka Zbigniew

Korzuśnik Adam

Kuczawska Katarzyna (Gramala)

Kulik Teresa

Ludwik Klaudia

Madeja Piotr

Mika Mariusz

Mnochy Karina (Korzuśnik)

Nastula Iwona

Niedobecki Krzysztof

Osadnik Marek

Piontek Alina (Sorowka)

Romanek Beata (Koczor)

Rozpędowska Barbara

Rusin Józef

Sadecki Łukasz

Serwatka Urszula

Sikora Bożena (Biadacz)

Sobota Marcin

Szolc Mirosław

Szyma Beata (Kupka)

Szymala Jolanta

Śmigiel Marek

Wiciok Michał

Winkler Karina (Pyszny)

Wojtasik Karina

Wybraniec Mariusz

Zdrzałek Joanna (Rusin)

 

  Rok szkolny 1991/92 Rok szkolny 1992/93 do góry
 

Walla Grzegorz

Bałuch Mariusz

Burda Elżbieta

Duda Aneta

Górecka Barbara (Matuszek)

Jureczko Joanna

Koczor Grzegorz

Korzuśnik Ewa

Kupka Piotr

Musiolik Mariusz

Paszek Grzegorz

Pisula Agnieszka

Pławecka Aleksandra

Pławecka Maria

Pokorny Piotr

Popiołkiewicz Jacek

Pyszny Mieczysław

Ryś Adam

Serwatka Bogusława

Walla Adam

Wojtala Adam

Woźnica Artur

Wymysło Janusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lendo Ewa

Szewioła Michał

Tedys Mirosław

Ciupke Agnieszka

Czenczek Mariusz

Dajka Marcin

Golisz Ewa

Gołębska Katarzyna

Górecki Zbigniew

Gulec Marian

Hajczuk Katarzyna

Kalnik Bernard

Klyszcz Adam

Kochmańska Anna

Korzuśnik Artur

Kupka Edward

Ludwik Kornelia (Binko)

Mituta Jacek

Mnochy Grzegorz

Mnochy Mariusz

Nowak Arkadiusz

Pacha Justyna

Pacha Michalina

Pakura Patrycja

Piontek Sylwia

Piontek Tomasz

Ryś Ewa

Sekuła Arkadiusz

Szpandel Anna

Szrama Jarosław

Szymala Marek

Szymura Beata

Wiciok Ilona (Sadecka)

Wiciok Katarzyna

Żmudowska Anna

 

  Rok szkolny 1993/94 Rok szkolny 1994/95 do góry
 

Bitner   Barbara

Bolek   Zuzanna (Brudny)

Bucior Tomasz

Czenczek Katarzyna

Dajka Marek

Draga Alicja

Duda Iwona

Franke Adrian

Gilewski Tomasz (Gillner)

Jonderko Marian

Kaczmarczyk Katarzyna

Kwaśniak Wioletta (Szydło)

Lendo Sławomir

Matysik Paweł

Nizar Rafał

Panek Jarosław

Radecka Gabriela

Romanek Izabella

Rozpędowski Grzegorz

Rusin Rajmund

Sadecki Dawid

Sekuła Wioletta

Tkocz Justyna

Wiciok Piotr

Wybraniec Krzysztof

 

 

 

 

Małyska Sławomir

Adamczyk Barbara (Fedolińska)

Bester Alicja (Boncel)

Ciupke Edward

Ciupke Małgorzata (Schmidt)

Draga Tomasz

Fukała Barbara

Górecki Andrzej

Grychtoł Michał

Hejna Krzysztof

Kleibert Ewelina

Kochmański Bartosz

Korzuśnik Romuald

Leśniewska Gabriela (Pokorny)

Ludwig Damian

Nowak Grzegorz

Nowak Urszula

Pakura Sylwia

Paszek Arkadiusz

Pokorny Joanna (Korzuśnik)

Romanek Magdalena

Sikora Anna

Szpandel Agnieszka

Szymura Iwona

Tarasiuk Tomasz

Twardawa Magdalena (Rusin)

Zaik Iwona (Zdrzałek)

Zmarzły Katarzyna

 

  Rok szkolny 1995/96 Rok szkolny 1996/97 do góry
 

Gamrat Wojciech

Waszkiewicz Bożena

Golisz Jadwiga

Kaczmarczyk Iwona

Czubak Łukasz

Czubak Wioletta

Baranowski Dawid

Bluszcz Anna

Bonk Monika

Ferdyan Paweł

Franke Anna

Gamoń Zbigniew

Gołębski Wojciech

Groborz Mirela (Wiciok)

Gulec Joanna (Dajka)

Kowol Katarzyna

Luks Agnieszka

Maćkowiak Ewa

Mituta Andrzej

Nosiadek Joanna (Dajka)

Ogórek Sebastian

Palenga Wioletta (Gulec)

Pikusa Bernadeta

Popiołkiewicz Iwona (Kaszek)

Sekuła Agnieszka

Sekuła Bernadeta

Serwatka Małgorzata (Cyganek)

Skwara Marek

Smołka Łukasz

Szyma Monika

Szymura Wojciech

Śmigiel Sylwia

Tarasiuk Beata (Walla)

Wieczorke Beata (Goldman)

Zaik Iwona

Zawadzki Marek

Domagała Agnieszka

Gorzechowski Adam

 

Biernacka Mariola

Gołyś Beata

Kupka Martynian

Bielesza Daniel

Duda Izabela (Roter)

Fojcik Damian

Gamrat Paweł

Jończyk Aleksandra

Kaszek Aleksander

Klaczka Elżbieta

Losza Barbara

Ludwig Dawid

Markiewka Łukasz

Nizar Klaudia

Palenga Sylwia (Wybraniec)

Paszek Krzysztof

Paszek Mariusz

Piontek Marcin

Poseł Dariusz

Reszka Mateusz

Rychlik Marcin

Ryś Beata

Suchara Aleksandra (Skwara)

Sczekała Tomasz

Szymala Rafał

Twardawa Sabina

Węgrzyk Izabela

Wieczorke Barbara

Wojtasik Justyna

Zaik Jolanta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Rok szkolny 1997/98 Rok szkolny 1998/99 do góry
 

Baranowski Paweł

Małyska Radosław

Sikora Michał

Baranowska Barbara

Czenczek Monika (Tarasiuk)

Draga Benedykt

Dudzik Anna

Kałuża Marcin

Klaczka Monika

Kleibert Patryk

Kochmański Michał

Kupka Monika (Bucior)

Lebda Aleksandra

Lemańczyk Michał

Ludwik Aurelia

Luks Dominika

Paszek Joanna

Reszka Sabina

Romanek Łukasz

Rychlik Piotr

Skiba Marcin

Smołka Lucyna

Twardawa Halina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowak Maria (Jędrzejczak)

Smykla Adrian

Bonk Michał

Burda Agnieszka

Czempiel Łukasz

Czenczek Grzegorz

Czenczek Grzegorz

Franke Krzysztof

Gilner Sabina

Gorzechowski Marek

Grzegorzyca Monika

Grzywnowicz Łukasz

Hoinca Barbara

Jończyk Adrian

Juraszek Rafał

Kalnik Grzegorz

Kijak Krzysztof

Korzuśnik Aneta

Kurzal Dorota

Kurzal Piotr

Kuźma Ewelina

Ludwik Grzegorz

Mastalerz Magdalena

Musiolik Grzegorz

Naczyński Rafał

Nosiadek Aneta

Nowak Anna

Paszek Katarzyna

Pietrzak Agnieszka

Pikusa Ewa

Pyszny Józef

Smykla Agnieszka

Szulc Izabela

Szymura Łukasz

Talarczyk Małgorzata

Tatysiak Artur

Wegner Aleksandra

Zaik Beata

Sekuła Jarosław

Biernacki Sławomir

Fojcik Paweł

Górecka Joanna (Latoska)

Groborz Magdalena

Gulec Krzysztof

Juraszek Malwina

Kałuża Barbara (Fojcik)

Kijak Katarzyna

Kłosek Kornelia

Kowol Dominika

Kućmierczyk Katarzyna

Lebda Artur

Losza Leszek

Luks Adrianna (Sadecka)

Mamok Rafał

Mazurek Anna

Musiolik Marcin

Nosiadek Aleksandra

Palenga Tomasz

Paszek Katarzyna

Pietrzak Anna

Pindur Sandra

Politaj Iwona

Popiołkiewicz Joanna

Profaska Marek

Skiba Piotr

Sobota Dawid

Stopa Grażyna

Szulik Justyna

Szydło Izolda

Szymura Marcin

Talarczyk Magdalena

Węgrzyk Marzena

Winkler Łukasz

Wyrobek Sylwia

 

  Rok szkolny 1999/00 Rok szkolny 2000/01 do góry
 

Sczekała Monika (Szulim)

Biadacz Krzysztof

Baczyński Józef

Dudek Izabela

Ferdyan Piotr

Gillner Paweł

Górecka Anna

Gulec Agnieszka

Kaczmarczyk Marcin

Kolasa Andrzej

Leśniewska Małgorzata

Machulik Łukasz

Musiolik Piotr

Naczyńska Joanna

Owczorz Tomasz

Paprotny Marcin

Piecha Ewelina

Pokorny Agnieszka

Politaj Sylwia (Hejna)

Sekuła Magdalena

Serwatka Marzena

Siwy Joanna

Szymura Dawid

Tatysiak Anita

Wiciok Damian

Wiosna Karolina

Zimończyk Krzysztof

Oracz Artur

Adamczyk Dariusz

Bester Paulina

Bluszcz Andrzej

Czenczek Maryla

Domagała Bożena

Fojcik Adam

Fojcik Marek

Franke Gabriela

Józefowski Łukasz

Kałuża Agnieszka

Kłosek Barbara

Kowol Wojciech

Kućmierczyk Ewa

Lew Sebastian

Luks Ireneusz

Machulik Marek

Miera Łukasz

Niewrzoł Łukasz

Pacia Krzysztof

Płaszczyk Błażej

Profaska Monika

Rychlik Katarzyna

Sekuła Ewelina

Siwy Bernadeta

Siwy Brygida

Szrama Hanna

Szulik Tomasz

Szymura Barbara

Szymura Tomasz

Więcław Anna

Witek Adam

Witkowska Patrycja

 

Gilner Rafał

Czempiel Paweł

Gajda Sebastian

Grabelus Patrycja

Grzywnowicz Dawid

Juraszek Adrian

Korzusnik Małgorzata

Ludwig Daria

Ludwik Joanna

Olejnik Daniel

Owczorz Adam

Piecha Barbara

Pietrzak Aneta

Rozpędowski Kamil

Sapik Robert

Sobota Sabina

Sowa Dawid

Suchara Katarzyna

Tkocz Sylwia

Waszkiewicz Mirosław

Więcław Paweł

Zawadzka Małgorzata

Zimończyk Michał

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Rok szkolny 2001/02 Rok szkolny 2002/03 do góry
 

Górecka Beata

Kałuża Małgorzata

Korzusnik Martyna

Kramliczek Mateusz

Krzyszczyk Michał

Losza Arkadiusz

Mazurek Paweł

Nowak Wiesław

Olejnik Monika

Owsiak Kinga

Pacia Martyna

Paszek Łukasz

Płaszczyk Karolina

Sapik Piotr

Siwy Marcin

Skoczylas Izabela

Słupik Justyna

Stępień Magdalena

Szymura Grzegorz

Tkocz Bernadeta

Zawadzki Mariusz

Zimończyk Piotr

Zyznowska Monika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brzezina Ingryda

Buchta Adrian

Czempiel Ewelina

Fiałkowski Dawid

Górecki Roland

Hoinca Joanna

Hyla Artur

Juraszek Dawid

Kałuża Anna

Korzusnik Paweł

Kowol Grzegorz

Kuc Aleksander

Kućmierczyk Paweł

Kućmierczyk Tomasz

Kwiatkowski Dawid

Lew Grzegorz

Lis Paweł

Machulik Tomasz

Mamok Kamil

Miera Paweł

Pacia Agnieszka

Palenga Małgorzata

Paprotny Damian

Powała Mateusz

Przybyła Monika

Rychlik Justyna

Sekuła Paweł

Słupik Mateusz

Sobota Sabina

Suchara Jakub

Szwanda Anna

Waszkiewicz Mateusz

Wieczorke Adam

Zawadzki Marcin

Zimończyk Dorota

 

  Rok szkolny 2003/04 Rok szkolny 2004/05 do góry
 

Dornia Sylwia

Dudek Aleksandra

Kłos Sebastian

Kowol Aleksandra

Kućmierczyk Anna

Kurzal Karina

Leszczyńska Daria

Lew Dawid

Nowak Michał

Pacia Jonasz

Przybyła Aleksandra

Rojczyk Łukasz

Sczekała Izabela

Serwatka Leszek

Sitek Karolina

Szulc Małgorzata

Szwanda Dominika

Szymura Marek

Twardawa Sonia

Zimończyk Sebastian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baranowska Danuta

Dornia Anna

Fojcik Małgorzata

Hoinca Adam

Hyjek Daria

Jaruga Agnieszka

Jonderko Dawid

Juraszek Katarzyna

Kaszek Anna

Konysz Dawid

Kuc Dawid

Leszczyński Patryk

Michta Wincent

Musiolik Katarzyna

Myca Angelika

Ogaza Dawid

Panek Mateusz

Paszek Magdalena

Pławecki Paweł

Podlas Szymon

Rojczyk Mateusz

Rychlik Jarosław

Ryś Grzegorz

Sczekała Bożena

Sobota Łukasz

Szolc Krzysztof

Ucherek Aleksandra

Zawadzki Tomasz

 

  Rok szkolny 2005/06 Rok szkolny 2006/07 do góry
 

Ciupke Jakub

Glenc Krzysztof

Gulec Beata

Klaczka Daria

Kłosek Adrian

Korzusnik Michalina

Kożusznik Marek

Kuc Natalia

Losza Kamil

Mastalerz Jakub

Pietrzak Piotr

Powała Dominika

Ryś Alicja

Sekuła Monika

Serwatka Mateusz

Sobota Marcin

Stawiarz Dagmara

Stępień Marietta

Szendzielorz Anna

Zimończyk Damian

Diak Dominik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dudek Monika

Ferdyan Anna

Gola Mateusz

Miera Krzysztof

Nowak Katarzyna

Ryś Monika

Sekuła Paweł

Stawiarz Anna

Szymura Kamil

Tkocz Daria

Twardawa Monika

Ulbrich Tomasz

Winkler Jarosław

Zalewska Paulina

Złowodzka Patrycja

Żyła Martin

Biernacki Kamil

Brzezina Paweł

Glenc Łukasz

Górecka Aneta

Józefowska Anna

Kaszek Marta

Kramorz Aleksandra

Lew Sabina

Lis Piotr

Panek Daniel

Paprotny Adrian

Pigula Wiktoria

Szulc Aneta

Szulc Monika

Szymura Paweł

 

  Rok szkolny 2007/08 Rok szkolny 2008/09 do góry
 

Biernacka Ineza

Błażewicz Patryk

Górecki Dawid

Jaruga Sylwia

Klaczka Karolina

Konysz Wioletta

Kowol Mateusz

Leszczyńska Bożena

Myca Nikoletta

Paszek Dawid

Sitek Michał

Skoczylas Dominika

Szymura Katarzyna

Wegner Sandra

 

 

Biernacka Katarzyna

Brzezina Tomasz

Diak Mateusz

Ferdyan Tomasz

Groborz Mateusz

Jonderko Kewin

Kalnik Sylwia

Kopernik Patrycja

Ludwik Sandra

Panek Anna

Pławecki Marek

Sobota Justyna

Sobota Mateusz

Stępień Marek

Szolc Martyna

Węgrzyk Aneta

 

Rok szkolny 2009/10

Rok szkolny 2010/11do góry

 

Błażewicz Daniel

Bratkowska Aleksandra

Brzezina Szymon

Bziukiewicz Zuzanna

Dombek Jakub

Gancarczyk Klaudia

Gola Marek

Jaruga Klaudia

Józefowska Karolina

Kopczyński Michał

Kowol Łukasz

Krzyszczyk Piotr

Kwiatkowska Magdalena

Migut Konstanty

Paszek Mateusz

Reszka Marek

Rojczyk Katarzyna

Wieczorke Karolina

Zmarzły Kinga

Żurek Daniel

Żyła Nikola

Adamczyk Karolina

Baranowski Arkadiusz

Buchta Karolina

Czempiel Adam

Fiałkowski Kamil

Górecki Piotr

Kuczyńska Kamila

Losza Robert

Nowak Monika

Palenga Damian

Pławecka Justyna

Pokorny Paweł

Prostański Bartosz

Schultz Natalia

Sobota Karol

Szymura Daniel

Waszkiewicz Adam

Wiciok Kamil

Winkler Patryk

 
 

Rok szkolny 2011/12

Rok szkolny 2012/13do góry

 

 

Klasa VI a

Baluch Paulina

Bziukiewicz Julianna

Dajka Patrycja

Danel Michał

Ferdyan Marta

Gawlik Małgorzata

Golec Damian

Jędrzejczak Artur

Kopczyńska Kinga

Leszczyński Mateusz

Mnochy Damian

Paluch Dominika

Sadecka Monika

Schultz Mikołaj

 

Klasa VI b

Czenczek Wiktoria

Dombek Wiktoria

Gamrat Szymon

Grajcke Martyna

Korzusnik Szymon

Kućmierczyk Maciej

Piontek Laura

Przybyła Paulina

Serwatka Paweł

Szpandel Karol

Szulim Dominik

Szwanda Agata

Szydło Roksana

Ulbrich Katarzyna

Żaba Adrian

Baluch Dominika

Bratkowski Igor

Brodziński Szymon

Brzezina Wiktoria

Górecki Dominik

Jonderko Katarzyna

Kapol Dawid

Kobeszko Mateusz

Korzuśnik Wojciech

Kruczkowski Łukasz

Kupka Magda

Kurzal Jakub

Miszczyk Dariusz

Ogaza Mikołaj

Piontek Karolina

Szolc Monika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2013/14

Rok szkolny 2014/15do góry

   

Górecki Tomasz

Kaszek Hanna

Konysz Paulina

Korzuśnik Alicja

Kurtycz Bartłomiej

Madeja Łukasz

Madeja Monika

Piszczek Natalia

Sorowka Julia

Stasiowska Alicja

Stefanek Monika

Szydło Adrian

Wymysło Kinga