Szkoła z Gigantami Programowania

2020-12-21

Kursy online

Uwaga uczniowie!

Rusza kolejna edycja warsztatów z programowania dla uczniów zainteresowanych informatyką - "Szkoła
z Gigantami". Niektóry warsztaty są darmowe, inne płatne. A najbliższe ruszają już w ferie. Szczegóły i zapisy znajdziecie  na stronie organizatora: SZKOŁA Z GIGANTAMI.

 

Warsztaty z programowania ONLINE dla uczniów Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych

KOLEJNA EDYCJA JUŻ WIOSNĄ 2021

Zapraszamy na akcję darmowych zajęć online dla uczniów: “Szkoła z Gigantami” dla młodych miłośników kodowania. “Szkoła z Gigantami” to 4 lekcje w formie webinaru online, podczas których nasi trenerzy - programiści, wprowadzą uczestników w świat kodowania. Zajęcia podzielone są tematycznie na 2 grupy wiekowe. Grupa młodsza (9-12 lat) będzie odkrywać programowanie przenosząc się w środowisku Scratch do świata popularnych gier. Starsi uczestnicy (13-18 lat) poznają natomiast tajniki języka znaczników HTML i stworzą swoje własne strony internetowe. Szczegóły kursów poznacie poniżej:

Jeśli jesteś zainteresowany zapisz się na warsztaty oraz napisz wiadomość do nauczyciela informatyki na jakie warsztaty się zapisałeś- adres mailowy nauczyciela informatyki znasz. Na pewno na koniec otrzymasz certyfikat. Warto pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać zainteresowania.

Zapraszamy do udziału.

Gmina Pilchowice Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach