Mega Średnia naprawdę Mega!

2023-06-24

Stało się! Rozbiliśmy bank!

Kiedy na początku roku podejmowaliśmy wyzwanie, tworząc zespoły do udziału w VIII edycji Gminnego Konkursu Mega Średnia, nikt nie przypuszczał jaka niespodzianka zadzieje się na finiszu. Co więcej, po okresie zdalnego nauczania, gdy wszyscy w całej Polsce, zauważali spadek motywacji uczniów do nauki, taki sukces pozostawał w sferze marzeń. A jednak okazało się, że niemożliwe może stać się możliwe.

Dziś trzy zespoły klas VIII z naszej szkoły stanęły na zwycięskich podiach.

Miejsce I  Drużyna w składzie: Antek P., Piotr P., Bartosz Z.

Miejsce II  Marcin G., Amelia B., Filip W.

Miejsce III  Katarzyna K., Szymon J., Karolina T.

 

Organizatorem Konkursu i fundatorem nagród jest od lat Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pilchowicach. A nagrody były imponujące. Za I miejsce zwycięska drużyna otrzymała tablety, za drugie – bony zakupowe do sklepu Decathlon o wartości 700 zł, a za trzecie – bony o wartości 400 zł. Dziękujemy serdecznie Komisji za możliwość udziału w Konkursie.

Gratulujemy naszym ósmoklasistom oraz ich wychowawczyniom, p. Agacie i p. Michaeli, które przyczyniły się do trafnego doboru zespołów, a na co dzień motywując swoich podopiecznych miały również wkład w to, że dzisiejszy dzień okazał się taką niespodzianką.

/I. Pietrucha/

Gmina Pilchowice Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach