Kolejny sukces plastczny

2026-06-22

Nadia, uczennica kl. VI zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Każdy dzień to nowa szansa na zdrowie – namaluj swój idealny dzień!”. Celem konkursu było zachęcenie do refleksji nad zdrowym stylem życia, codziennymi wyborami i troską o dobre samopoczucie. Uroczyste podsumowanie odbyło się 18 czerwca w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Gratulujemy kolejnego sukcesu! 

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane przez Kuratorium Oświaty w Katowicach przy wsparciu Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, w ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka.

/J.Diak/

Relacja na Fb - TUTAJ

Gmina Pilchowice Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach