Nadia, uczennica kl. VI zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Każdy dzień to nowa szansa na zdrowie – namaluj swój idealny dzień!”. Celem konkursu było zachęcenie do refleksji nad zdrowym stylem życia, codziennymi wyborami i troską o dobre samopoczucie. Uroczyste podsumowanie odbyło się 18 czerwca w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Gratulujemy kolejnego sukcesu!
Przedsięwzięcie zostało zrealizowane przez Kuratorium Oświaty w Katowicach przy wsparciu Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, w ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka.
/J.Diak/
Relacja na Fb - TUTAJ